toprunner: (Angry Coon)
[personal profile] toprunner
Originally posted by [livejournal.com profile] yes1111 at Шок: міліціонеру, який по-звірячому вбив дружину, дали рік і три з половиною місяці за ґратами


На Луганщині оголосили приголомшливий вирок міліціонеру, який по-звірячому вбив свою дружину, а потім викинув із машини свою однорічну дитину.

Згідно з рішенням суду, засудженого визнали винним лише в тому, що залишив малолітнього сина. Та й таке вчинив у стані афекту. Чоловік уже рік просидів у СІЗО, тож, іще чверть від цього за ґратами, і він повертається до звичайного життя, повідомляє кореспондент ТСН.

До свого 25-річчя Юлія не дожила два тижні. Про те, що сталося з дівчиною в той фатальний вечір, не приховуючи від журналістів кривавих подробиць і не стримуючи сліз, говорить її батько. Усе, про що розповідає, відбувалося на очах у його онука.

"По-звірячому він її вбив. Різав ножем, рубав сокирою, осколками вази колов, вирвав пряму кишку. Хіба людина в стані афекту може таке зробити. Я розумію в стані афект вдарив, вона впала, вдарилася, а потім - ой, що я наробив. Він її знівечив, зламав шийний позвонок, поламані ребра", - розповів батько загиблої Микола Наумчик.

Правоохоронці, які відтворили події вечора після першого дня народження їхнього спільного сина, кажуть, що засуджений після вбивства Юлії прийняв душ, перевдягнувся, узяв дитину і поїхав. За півтори години він покинув малюка на узбіччі траси. Дитину підібрав та відвіз до міліції випадковий свідок. Убивця тим часом написав записку, у якій заявив, що про скоєне геть не шкодує.

Перша психіатрична експертиза визнала чоловіка осудним. Але адвокат наполіг на проведенні повторної. Саме на її результати й спирався суд. Вирок збурив усіх присутніх на його оголошенні. Зала загула.

Експертиза вказала, що засуджений, коли вбивав був у стані афекту через ревнощі. На думку експертів, він був неосудним лише на момент скоєння злочину, і цілком здоровим – до та після. А відтак складу злочину не знайшли. Дениса Давидова засудили лише за те, що сина на дорозі залишив. І дали рік і три з половиною місяці за ґратами. Рішення приголомшило держобвинувачення і майже цілком задовольнило прохання захисників підсудного.

"Як я можу це винести? Як ви вважаєте, нормальна людина може це винести? Щоб безкарний залишився вбивця, який не просто вбив, але 50 хвилин різав її на шматки. Я як зайшов ... очей нема. Ми ховали її в вуалі тому що не можна було обличчя показати ... Як можна погодитися з тим, що він вийде на свободу", - не розуміє рішення суду батько загиблої.

Джерело: ТСН


Якийсь міліцейський шаріат. Вони в міліції взагалі схильні до стану афекту, таке враження, що інших туди не беруть.

2012-06-21 06:32 (UTC)
- Posted by [identity profile] moroque.livejournal.com
Нормальна людина в мусора не піде.

2012-06-21 06:37 (UTC)
- Posted by [identity profile] toprunner.livejournal.com
Так. Ще за Радянського Союзу був відстійник для можновладних синків та людей із схильністю до домінування і садизму.

2012-06-21 07:04 (UTC)
- Posted by [identity profile] dazevup.livejournal.com
Ви так кажете домінування, наче це щось погане.

2012-06-21 06:40 (UTC)
- Posted by [identity profile] remurka.livejournal.com
...

Profile

toprunner: (Default)
toprunner

August 2014

M T W T F S S
    12 3
45678910
11121314151617
18192021222324
25 262728293031

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags

Style Credit